Последни новини: Димитров е готов да победи Медведев и да достигне до……Прочетете повече

Григор Димитров, който в момента е номер 10 в света, ще се изправи срещу Даниил Медведев, който заема петото място, в четвъртия кръг на Уимбълдън в неделя, 7 юли.

Димитров напредна до четвъртия кръг след като постигна победа в три сета срещу Гаел Монфис в петък. Мачът завърши с резултати 6-3, 6-4 и 6-3 в полза на Димитров. Междувременно, Медведев си осигури място в четвъртия кръг след победа в четири сета срещу Ян-Ленард Щруф в последния си мач, също в петък. Финалните резултати за победата на Медведев бяха 6-1, 6-3, 4-6 и 7-6.

И двамата играчи са показали впечатляваща форма преди този дългоочакван мач. Изпълнението на Димитров срещу Монфис демонстрира неговата силна игра и последователност, докато мачът на Медведев срещу Щруф показа неговата издръжливост и способност да се възстановява след загубен сет.

За тези, които се интересуват да гледат този вълнуващ мач и останалата част от турнира на Уимбълдън, ESPN е определената телевизия. Мрежата предоставя цялостно отразяване на събитието, като гарантира, че феновете няма да пропуснат нищо от действието. Тази среща между двама от топ 10 играчите обещава да бъде вълнуващ спектакъл, тъй като и двамата атлети се борят за желаното място на четвъртфиналите на един от най-престижните тенис турнири.